Jak se zapojit?

Soutěž probíhá od 1.8.2019 do 8.12.2019 v České a Slovenské republice.

1. Kupte soutěžní balení GS Dormian Rapid 20 nebo 40 kapslí.
2. Vyplňte soutěžní formulář níže, opište kód z vnitřní strany soutěžní krabičky nebo z vložené kartičky.
3. Vyhrajte 1 z 500 hřejivých oveček.

Soutěžit

Zapojte se a ihned získejte 10% slevu na produkty Tefal, Rowenta a Krups do e-shopu www.homeandcook.cz. Výherce hřejivých oveček losujeme 9.12.2019. Ovečky distribuujeme ihned, abyste je na Vánoce měli u sebe.

Formulář byl úspěšně odeslán, děkujeme. Formulář se nepodařilo odeslat. Pokud se problém opakuje, kontaktuj prosím podporu soutěže na adrese soutez@profisms.cz. Formulář byl vyplněn mimo časový interval pro registrace.
Nebyl zadaný kód. Zadaný kód není platný nebo již byl použit.
Nebylo zadáno jméno.
Nebylo zadáno příjmení.
Nebyla zadána ulice a číslo popisné.
Nebylo zadáno město.
Nebylo zadáno PSČ.
Nebyla zadána e-mailová adresa. Zadaná e-mailová adresa není platná.
Nebylo zadáno telefonní číslo. Zadané telefonní číslo není platné. Zadejte číslo vč. předvolby +420. Zadané telefonní číslo již existuje.
Ve tvaru DD.MM.RRRR
Nebylo zadáno datum narození. Zadané datum narození není platné. Zadejte jej ve formátu DD.MM.RRRR

ČASTÉ DOTAZY

Kde najdu soutěžní kód na krabičce?
Soutěžní kód se nachází na baleních GS Dormian Rapid 20 nebo 40 kapslí označených značkou "Hraj s námi", a to buď na vnitřní straně obalu nebo na vložené kartičce.
Je rozdíl jestli koupím GS Dormian Rapid 20 kapslí nebo GS Dormian Rapid 40 kapslí?
Není. Záleží pouze na Vás, jak velké balení si koupíte a následně zaregistrujete do soutěže.
Mohu se do soutěže zapojit opakovaně?
Do soutěže je možné se zapojit opakovaně, vždy ale s novým soutěžním kódem z krabičky GS Dormian Rapid 20 kapslí nebo 40 kapslí. Čím více soutěžních balení koupíte a zároveň čím více zaregistrujete unikátních kódů, tím máte větší šanci na výhru.
Co musím udělat pro to, abych získal/a ihned slevu 10% do e-shopu homeandcook.cz?
Stačí správně zaregistrovat soutěžní kód z krabičky GS Dormian Rapid 20 kapslí nebo 40 kapslí nebo z vložené kartičky pomocí soutěžního formuláře. Sleva 10% bude doručena okamžitě na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.
Pokud zaregistruji více soutěžních vstupů, získám tak pokaždé slevu 10% do e-shopu homeandcook.cz? Mohu získané slevy sčítat?
Za každým správně zaregistrovaným soutěžním kódem z krabičky GS Dormian Rapid 20 kapslí nebo 40 kapslí získáte slevu 10% do e-shopu homeandcook.cz. Slevy nelze sčítat. Slevový kód je omezen pouze časově. Sleva 10% platí do 31.12.2019. Se slevovým kódem můžete uskutečnit více nákupů.
Co je hřejivá ovečka?
Hřejivá ovečka je plyšák z kolekce zvířátek, které se nahřejí po dobu 1 minuty v mikrovlnné troubě a pomáhají tak ulevit od bolesti svalů, kloubů nebo břicha. Za chladných nocí krásně prohřejí studenou postel. Náplň ovečky je 100% přírodní, obsahuje lněná semínka a levanduli.
Otázky ohledem soutěže je možné zasílat na soutěžní e-mail: dormian-soutez@gs.cz

Seznam výherců

Seznam výherců bude zveřejněn nejpozději 12.12.2019